HIZLI ERİŞİM

ANNELEREMİZE GÜL DAĞITILDI

Belediyemiz 14 Mayıs Anneler günü dolayısıyla Annelere gül dağıttı.Belediyemiz Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan güller hastanelerde yatan Annelere, mesire yerlerinde, parklarda, pazar yerlerindeki annelere Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk adına tüm bayanların Anneler günü kutlanarak gül takdiminde bulunuldu.

ÖZTÜRK: ANNELERİMİZİN HAYIR DUALARINI ALMALIYIZ

En kutsal varlıklarımız olan annelerimizin; insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin, çilenin ve özverinin simgesi olduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk şunları kaydetti:

“Fedakâr annelerimizi sadece bugünle sınırlı bir şekilde değil, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı, iltifat, sevgi ve güler yüz fazlasıyla gösterilerek hayır duaları alınmalıdır.

Anneler, annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenmenin yanı sıra yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.

Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı öğreten annelerimizi sadece belirli günlerde değil her an hatırlamalıyız dedi.