HIZLI ERİŞİM

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA BAYRAM KEYFİ YAŞATTI

Belediyemiz Ceyhanda bir ilki gerçekleştirdi.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklara yönelik çeşitli tiyatro gösterimi, müzik, eğlence ve yarışma etkinlikleri düzenledi etkinlikler çerçevesinde tüm çocuklara ücretsiz kitap dağıtıldı.

 

Etkinlikler kapsamında Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde Belediyesi tarafından 22 Nisan Cumartesi ve 23 Nisan Pazar günü, 12.00-14:00 saatlerinde Çevre Çocuk Tiyatrosu Orman Mahkemesi’nde isimli çocuk oyunu sergilendi.

 

  YARIŞMALARDA ÇOCUKLARA HEDİYELER VERİLDİ

 

Deprem Evleri Mustafa Konuksever Parkı’nda düzenlenen diğer etkinliklerde ise çocuklar için Çuval İçinde Yürüme, Kaşık içinde Yumurta, Halat Çekme Yarışması, Elma Yeme yarışmaları ile müzik, eğlence programları ve çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yarışmalarda dereceye girenler ödüllerini aldılar ve yine etkinlikler çerçesinde tüm çocuklar ücretsiz olarak çeşitli kitaplar hediye edildi. 2 gün boyunca devam edecek olan etkinlikler kapsamında tüm çocuklar ücretsiz olarak gönüllerince eğlenme fırsatı bulacaklar.

 

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR

 

Belediyemiz tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinliklerde çocukların eğlencesine ortak olan Başkan Alemdar Öztürk “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sahip çıkmak bizlerin asli görevidir.” dedi.

 

Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk,  Ülkemizde 23 Nisan, dünya çocuklarının da katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi yüce değerlerin içtenlikle paylaşıldığı, farklı kültürlerin buluşup kaynaştığı bir bayramdır. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan bayramını kutluyorum.” dedi.