HIZLI ERİŞİM

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK BELEDİYE PERSOLELLERİNİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLUYOR

Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk Belediyesi Personellerinin mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oluyor.

Başkan Alemdar Öztürk Salih Tosun’un oğlu Hanifi Tosun ile İnci Şık’ın, Süleyman Şahin’in kızı Elanur Şahin ile Serken Akyürek’in, Recep Cerit’in kızı Gülay Cerit ile Eray Karaçay’ın nişan törenlerine katılarak nişan yüzüklerini taktı ve ömür boyu mutluluklar diledi.

 

 GENÇLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ

  Dinimizde yuva kurmanın ve onu en iyi bir şekilde devam ettirmenin büyük önem taşıdığını hatırlatan Başkan Alemdar Öztürk  ” sizlere huzur, mutluluk dileklerimle Allah tamanına erdirsin ve Ailenizin saadeti için hep birlikte sevgi ve saygı çerçevesinde davranmanızı temenni ediyorum. Allah hayırlı etsin” dedi.

 HEPİMİZ BU DEVLETİN HİZMETKÂRIYIZ

 Belediye Personeli Hüseyin Can’ın oğlu Mustafa Can’ın asker kınasına katılan Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk hayırlısı ile gidip gelmek nasip eylesin dedi ve Askere gidecek gençlerin vatana ve millete en iyi şekildi hizmet edeceğini belirti.Rabbim inşallah gençlerimizin evlerine. Ailelerine, sevdiklerine sağ salim kavuşturmayı nasip eylesin hepimiz bu devletin, bu milletin, bu bayrağın, bu devletin hizmetkârıyız dedi.