HIZLI ERİŞİM

Sevgili Ceyhanlı kardeşlerim.Bizler sizlerin de desteğiyle Ceyhan’ı hep birlikte yöneteceğiz.

30 Mart yerel seçimlerinde Sizlerin  değerli oyları oyları ile beş yıllığına bu şehri projelerimizle ayağa kaldırmak için söz verdik.Esas mücadele,esas çalışma şimdi başlıyor

Ceyhan’ımıza  yapılan hizmetleri, çağdaş belediyecilik anlayışının gereklerine uygun bir biçimde gerçekleştirme çabasındayız.  Belediyecilik;  sadece su, kanalizasyon, yol, temizlik işleri, ruhsat düzenlemek v.b. hizmetlerle sınırlı değildir.

Gelinen nokta; Belediyeler,  bulundukları yörede sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan da halkın refah düzeyinin artırılmasına yönelik sorumluluklarını da yerine getirmekle mükelleftir.

Yıllardır ihmal edilmiş temel Belediye hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra, ilçemize yeni ve gülümseyen bir çehre kazandırmaya çalışmaktayız..

Halkımızı modern, çağdaş ve standartları yüksek bir şehirde yaşatmak için çalışmalarımız devam edecektir. Hemşerilerimizin, bizlere desteği devam ettikçe, güzel Ceyhan’ımızı hep birlikte, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bir ilçe haline getireceğiz.

İlçemize hizmet çabası verirken bizleri yalnız bırakmayan, katkı ve desteğini esirgemeyen tüm Ceyhanlı  hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum.