HIZLI ERİŞİM

BAŞKANIMIZ ALİ ALPER BOYDAK ‘15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ MESAJI YAYIMLADI

Boydak mesajında, “15 Temmuz 2016’da milletimizin iradesine alçakça el uzatmaya kalkışan hainler, devlet- millet dayanışması içinde püskürtülerek oyunları başına geçirilmiştir. Milletimiz, devletine, hükümetine ve Cumhurbaşkanı’na kısacası bekasına sahip çıkarak hainlere geçit vermemiştir.” Dedi.

Başkan vekili Ali Alper Boydak mesajında şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine Aziz milletimiz, siyasi görüşü ne olursa olsun ülkemizin her noktasında kadınıyla erkeğiyle,  genciyle, yaşlısıyla tek yürek olarak devletinin ve milletinin bekası için seve seve can vereceğini bir kez daha tüm dünyaya ilan etmiştir.

Ülkemiz ve milletimizin başına çorap örmeye çalışanlar, Allah’ın izni ve yardımıyla bir kez daha hezimete uğratılmıştır. Yüce Rabbimiz Kuran-ı Kerim’de ‘Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır’ buyuruyor. Kendi milletine kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş, zihni ve kalbi kararmış hainlerin tuzakları da başlarına geçirilmiştir. Bu vesile ile 15 Temmuz kalkışmasında şahadet şerbeti içen 249 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum.”