HIZLI ERİŞİM

CEYHAN SPOR'DAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK'E TEŞEKKÜR

Açıklama :

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 5. Grup takımlarından Ceyhan Spor Kulübü Başkanı, teknik heyet ve futbolcular, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdatr Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

 

Ceyhan Spor Kulüp Başkanı Murat İnan ve beraberindeki Teknik Direktör Yavuz Hastoprakçılar ile futbolcular, Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk'ü makamında ziyaret ederek maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kulüp Başkanı İnan, özellikle kulüp futbolcularına tahsis edilen kalacak yer ve otobüs desteği başta olmak üzere sağladığı maddi ve manevi katkılardan dolayı Başkan Alemdar Öztürk'e teşekkür ederek" Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk'ün hep yanımızda olduğunu görmek bizi mutlu ediyor, kendisine çok teşekkür ediyoruz." dedi.

 

Başkan Alemdar Öztürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek " başarıya bu kadar inanmış bir kulüp başkanımız ve teknik heyetimiz var. Bu takıma daha fazla destek verilmesi gerektiği inancındayım. Ceyhan Belediyesi olarak biz de imkânlarımız ölçüsünde takımın başarısı için katkılarımızı sürdüreceğiz. Ceyhan Spor'un hak ettiği noktaya geleceğini ümit ediyorum. Bu vesile ile Ceyhan Spor Kulübü Başkanımız Murat İnan beye, teknik heyet ve futbolculara başarılar diliyorum." Dedi.

 

Daha sonra ziyaretleri anısına Başkan Alemdar Öztürk tarafından Kulüp Başkanı İnan'a Ceyhan'ın simgesi olan Şahmeran figürlü plaket verildi.