HIZLI ERİŞİM

YİRMİ YILDIR EL DEĞMEYEN MAHALLENİN YOLLARI ASFALTLANIYOR

Ceyhan Belediyesi tarafından yaklaşık yirmi yıldır el değemeyen Belediye Evleri Mahallesi’nde sıcak asfalt yol çalışması başlatıldı. Asfalt yola kavuşan mahalle sakinleri memnuniyetini dile getirdi.

BOYDAK: BİZ MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN VARIZ

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen ve vatandaşla bir araya gelen Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, “biz milletimize hizmet etmek için varız.” dedi.

Belediye Evleri Mahallesi’nde devam eden çalışmalarla ilgili olarak konuşan Başkan vekili Ali Alper Boydak, “ sıcak asfalt yol çalışmalarımız ilçe merkezimizde farklı noktalarda devam ediyor. Aynı zamanda köyden dönüşen mahallelerimizde de sathi kaplama, parke yol ve kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Allah’ın izniyle ilçemizin her noktasına hizmet götüreceğiz. Bugün burada yaptığımız asfalt çalışmalarından dolayı vatandaşlarımızın memnuniyetine şahit olduk. Biz milletimize hizmet için varız.” Diye konuştu.

Yaklaşık 20 yıldır asfalt görmeyen Belediye Evleri Mahallesi sakinleri, Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak’a büyük ilgi göstererek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.